Notikumu kalendārs 2018. gads

Datums Laiks Notikums Grupa Vieta Komanda Rezultāts Komanda Piezīmes
29.-31.03.2018.   Daugavpils cup (2004) U-14 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  3.vieta Madonas BJSS  4 : 2 Daugavpils 05   1 : 1 Ilūkstes NSS       1 : 1 Daugavpils 04   1 : 3 G.Silagailis
05.04.2018 14.00 U - 13 E Ostvalda Rēzeknes FA/BJSS   Vārti: A.Sokolovs  1 : 1 FK Dinamo G.Silagailis
06.-08.04.2018.   Daugavpils cup (2005) U-13 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  9.vieta FCLevadia Tallinn 1 : 1
FK Vitebsk 0 : 4
Daugavpils 06 0 : 1
RFS 0 : 7
FC Merkuur Tartu
0:0 (3:0 11.m.s.s.)
G.Silagailis
08.04.18. 16.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: Ž.Sprukts 2; E.Mackevičs;I.Daņilovs
 4 : 1 Sporta Skola Metta K.Kurbatovs
11.04.2018 16.00 U - 14 M  Ķekava FC Real Pro   1 : 9 Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: L.Mackevičs 3;
K.Valeniks 3; A.Kupcovs; E.Aleksandrovičs; R.Šitjakovs; 
G.Silagailis
11.04.2018 16.00 U - 18 M Jēkabpils Jēkabpils SS  1 : 0 Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
13.-15.04.2018.   Daugavpils cup (2006;2008) U-12/10 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS  2006 dz.g. 10.vieta

 2008/1 dz.g. 5.vieta

 2008/2 dz.g. 9.vieta
 2006 dz.g.
Tukums 2007  0 : 5
JDFS Alberts 0 : 2
Bialystok Blue 0 : 5
Daugavpils 2    3 : 0
Vidzemes FC  1 : 0
Bialystok Blue 1 : 1
2008 dz.g.
Rēzeknes FA 2 -
Daugavpils 09 2 : 6
Jēkabpils NSS 0 : 1
RFS    1 : 5
Daugavpils 2 0 : 1
Ilūkstes NSS 8 : 1
Rēzeknes FA 1 -
Ilūkstes NSS 8 : 0
Daugavpils 09/2 9 : 0
FA Fair Play  1 : 5
Daugavpils 1 0 : 4
Jēkabpils NSS  1 : 0
Daugavpils 09 4 : 1
R.Ščavinskis/J.Kaņepe
14.04.2018. 12.00 SFL Liepāja FK Liepāja  5 : 3 Rēzeknes BJSS/SK Progress
L. Tumāne
A.Fjodorova
L.Sondore
M.Oļipovs
14.04.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 
   0 : 4 Vidzemes FC G.Silagailis
15.04.2018 16.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: R.Jierkis;
K.Panfilovs
A.Šaboha
 3 : 1 FK Dinamo Rīga J.Kaņepe
17.04.2018 11.00 LK U - 10 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS    Rēzeknes FA 1 -
Jēkabpils NSS  3 : 1
Rēzeknes FA 2  9 : 1
 Rēzeknes FA 2 -
Daugavpils 3    4 : 5
Rēzeknes FA 1   1 : 9
J.Kaņepe
18.04.2018 17.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: A.Ūdris 2; A.Kvitovs;   M.Vonda;
 4 : 1 LBF JFK Daugava G.Silagailis
19.04.2018 16.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: Galajs 2; D.Bastrikins; V.Troškovs; 
S.Smeilis
 5 : 1 TFK Rēzekne J.Kaņepe
20.-22.04.2018.   Daugavpils cup (2007;2009) U-11/9 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS     Rēzeknes FA 2007
Daugavpils 1    0 : 1
RFS     3 : 2
BFA Vilnius 2 : 2
 Rēzeknes FA 2009
RFS    3 : 2
Daugavpils 1   1 : 6
Daugavpils 3  7 : 1
FK Liepāja White 2 : 4
M.Jermaks/R.Rižovs
21.04.2018 11.30 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: R.Šitjakovs; M.Vonda; R.Minčonoks
 3 : 0 JDFS Alberts G.Silagailis
21.04.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS
Vārti: A.Šaboha
 1 : 1 JDFS Alberts J.Kaņepe
21.04.2018. 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   Balvu Sporta Centrs K.Kurbatovs
22.04.2018. 12.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress   Riga United FC Ladies M.Oļipovs
22.04.2018 12:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Ilūkstes NSS R.Ščavinskis
25.04.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Preiļu NBJSS R.Ščavinskis
26.04.2018 11.00 LK U - 11 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks /J.Kaņepe
26.04.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Riga FC G.Silagailis
28.04.2018.   Daugavpils cup (2010) U-8 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS     A.Smirnovs
28.04.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne JFA Jelgava   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
28.04.2018 13.30 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FC Real Pro G.Silagailis
28.04.2018. 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   Preiļu BJSS K.Kurbatovs
29.04.2018 12.00 U - 16 A OCR Rēzekne Vidzemes FC   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
29.04.2018 14.00 LK U - 10 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
29.04.2018.   Daugavpils cup (2011) U-7 Daugavpils Rēzeknes FA/ BJSS     M.Jermaks
30.04.2018 10.00 LK U - 12 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
30.04.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FK Dinamo Rīga G.Silagailis
02.05.2018 16:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Gulbenes BJSS/ZFC R.Ščavinskis
03.05.2018 17.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Madonas BJSS/ZFC A.Jarockis
05.05.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   FK Staiceles Bebri K.Kurbatovs
05.05.2018 13.00 U - 15 M Ogre Ogres NSS   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
06.05.2018. 14.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress   Riga United FC Ladies M.Oļipovs
08.05.2018 14.00 U - 18 M Piņķi FK Dinamo/SK Babīte   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
09.05.2018 13.00 LK U - 11 B Preiļi Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
09.05.2018 17.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Sēlijas SS A.Jarockis
10.05.2018 16.00 U - 14 M Olaine AFA Olaine   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
11.05.2018 13.00 LK U - 10 B Līvāni Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
11.05.2018 17.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS J.Kaņepe
11.05.2018 18:00 U - 13 A Jēkabpils Jēkabpils SS   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
12.05.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   RTU FC/Skonto Academy K.Kurbatovs
13.05.2018 14.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FS Metta G.Silagailis
13.05.2018 14.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   JFC Skonto J.Kaņepe
15.05.2018 16.00 U - 13 E Daugavpils BFC Daugavpils   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
16.05.2018 12.00 LK U - 11 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks J.Kaņepe
18.05.2018 14.00 U - 16 A Salaspils Kengaroos   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
19.05.2018 16.00 1.līga Daugavgrīvas st. JDFS Alberts   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
20.05.2018 10.00 Latgale U - 9 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
20.05.2018. 12.00 SFL Arkādijas st. RFS   Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
20.05.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FS Metta G.Silagailis
21.05.2018 11.00 LK U - 10 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
22.05.2018 13.00 LK U - 12 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
24.05.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Sēlijas SS R.Ščavinskis
26.05.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   BFC Daugavpils/Progress K.Kurbatovs
27.05.2018 14.00 U - 14 M Jelgava JFA Jelgava   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
27.05.2018 16.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress   FK Liepāja M.Oļipovs
28.05.2018 13.00 LK U - 12 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis M.Jermaks 
29.05.2018 13.00 LK U - 10 B Preiļi Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
30.05.2018 12.00 LK U - 11 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks J.Kaņepe
30.05.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Riga FC G.Silagailis
31.05.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Vidzemes FC J.Kaņepe
01.-03.06.2018. 10:00 SKF Meet the World 2018 U-14 Staicele Rēzeknes FA/BJSS     G.Silagailis
02.06.2018 11.00 U - 16 A 2.vsk Rēzekne TFK Rēzekne   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
02.06.2018 14.00 SFL 49.vsk Riga United FC Ladies   Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
02.06.2018 17.00 1.līga Tepera st. FK Smiltene/BJSS   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
04.06.2018 12:00 U - 13 A Balvi Balvu SC/ZFC   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
05.06.2018 10.00 LK U - 11 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
07.06.2018 12:00 U - 13 A Preiļi Preiļu NBJSS   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
07.06.2018 12.00 U - 16 A Priekuļi Rēzeknes FA/BJSS   Vidzemes FC J.Kaņepe
08.06.2018 10.00 LK U - 12 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis M.Jermaks 
09.06.2018 12.00 U - 14 A Ilūkste Ilūkstes NSS   Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
09.06.2018 17.00 1.līga Tukuma st. FK Tukums 2000/TSS   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
10.06.2018 12.15. U - 13 E Ostvalda SK Super Nova   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
10.06.2018 15.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress    Rīgas Futbola skola M.Oļipovs
11.06.2018 10.00 Latgale U - 8 B Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
12.06.2018 16.00 U - 18 M Kauguri FK Spartaks/Jūrmalas SS   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
13.06.2018 10.00 LK U - 11 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks J.Kaņepe
13.06.2018 14.00 U - 15 M Ostvalda FK Dinamo Rīga   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
13.06.2018 16.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FK Saules Puikas A.Jarockis
15.-17.06.2018. 10:00 Zēnu Futbola Festivāls U-10-12 Salacrgrīva       R.Ščavinskis M.Jermaks J.Kaņepe
16.06.2018 10.00 Latgale U - 8 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
16.06.2018. 12.00 SFL Liepāja FK Liepāja   Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
18.06.2018 10.00 LK U - 10 B Viesīte Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
18.06.2018 14.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne FK Dinamo   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
20.06.2018 10.00 LK U - 11 B Viesīte Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
20.06.2018 14.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   RFK/FK Auda K.Kurbatovs
20.06.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FC Real Pro G.Silagailis
23.06.2018 12.00 U - 13 E Salaspils LBF JFK Daugava   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
25.05.2018 10.00 Latgale U - 9 B Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
26.06.2018 12.00 U - 14 A Jēkabpils Jēkabpils SS   Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
26.06.2018 16.00 U - 18 M Latvenergo JDFS Alberts   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
01.07.2018 12:00 U - 13 A Ilūkste Ilūkstes NSS   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
01.07.2018 13.00 U - 14 M Latvenergo JDFS Alberts   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
03.-05.07.2018   Malta cup   Malta        
03.07.2018 16.00 U - 18 M Hanzas Sporta Skola Metta   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
06.07.2018 14.00 U - 14 M RTU Riga FC   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
08.07.2018 13.30 U - 14 M Ostvalda FK Dinamo Rīga   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
09.07.2018 10.00 LK U - 10 B Malta Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
14.07.2018 17.00 1.līga Olaines st. SK Super Nova   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
15.07.2018 10.00 Latgale U - 7 Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
15.07.2018 10.00 Latgale U - 9 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
16.07.2018 12.00 U - 13 E Latvenergo JDFS Alberts   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
17.07.2018 10.00 LK U - 12 B Malta Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis M.Jermaks 
20.07.2018 11.00 U - 16 A Gostiņi FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
21.07.2018 10.00 Latgale U - 8 A Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
21.07.2018 18.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   Grobiņas SC K.Kurbatovs
22.07.2018 10.00 LK U - 12 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
23.07.2018 10.00 LK U - 11 B Malta Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
24.07.2018 10.00 LK U - 10 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
25.07.2018 10.00 Latgale U - 8 B Viesīte Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
27.07.2018 16.00 U - 15 M Madona Madonas BJSS   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
28.07.2018 16.00 1.līga Ķekavas st. FK Auda   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
30.07.2018 17.00 U - 13 E Valmiera Rēzeknes FA/BJSS   Vidzemes FC G.Silagailis
31.07.2018 13.00 U - 15 M Valmiera Vidzemes FC   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
02.08.2018 12:00 U - 13 A Gulbene Gulbenes BJSS/ZFC   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
03.08.2018 10.00 LK U - 11 A Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks J.Kaņepe
04.08.2018 17.00 1.līga Rugāju st. Balvu SC   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
04.08.2018 11.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   BFC Daugavpils G.Silagailis
05.08.2018 10.00 Latgale U - 7 Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
05.08.2018 10.00 Latgale U - 9 A Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
07.08.2018 12.00 U - 14 A Gostiņi Sēlijas SS   Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
07.08.2018 16.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Jēkabpils SS K.Kurbatovs
07.08.2018 17.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne  FC Real Pro   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
08.08.2018 10.00 Latgale U - 9 B Pļaviņas Rēzeknes FA/BJSS     R.Rižovs A.Smirnovs
08.08.2018 10.00 LK U - 10 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
09.08.2018 13.00 U - 15 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Ogres NSS J.Kaņepe
10.-12.08.2018.   Dobrecova cup U-12/10 Liepāja        
11.08.2018 16.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress
  FK Liepāja M.Oļipovs
11.08.2018 17.00 1.līga Preiļu st. Preiļu BJSS   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
12.08.2018 dec.30 U - 14 M Hanzas FS Metta   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
13.08.2018 10.00 LK U - 10 B Ilūkste Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
13.08.2018 17.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Madonas BJSS/ZFC   Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
13.08.2018 14.00 U - 15 M Keizerm. JFC Skonto   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
14.08.2018 10.00 LK U - 12 A Pļaviņas Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
14.08.2018 14.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FK Liepāja/LFS 2 K.Kurbatovs
15.08.2018 16.00 U - 13 E Hanzas FS Metta   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
16.08.2018 12.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Ilūkstes NSS A.Jarockis
16.08.2018 13.00 U - 15 M Latvenergo JDFS Alberts   Rēzeknes FA/BJSS J.Kaņepe
18.08.2018 10.00 Latgale U - 8 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     A.Smirnovs M.Jermaks
18.08.2018 17.00 1.līga MTC Staicele FK Staiceles Bebri   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
19.08.2018 14.00 SFL 49.vsk Riga United FC Ladies   Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
19.08.2018 14.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS   AFA Olaine G.Silagailis
20.08.2018 11.00 U - 15 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS   Madonas BJSS J.Kaņepe
20.08.2018 13:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Jēkabpils SS R.Ščavinskis
21.08.2018 10.00 LK U - 11 B Jēkabpils Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
21.08.2018 17.00 U - 14 M 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS   JFA Jelgava G.Silagailis
22.08.2018 14.00 U - 16 A OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   Kengaroos J.Kaņepe
25.08.2018 17.00 1.līga Daugavgrīvas st. RTU FC/Sconto Academy   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
24.08.2018 16.00 U - 13 E 2.vsk Rēzekne   Rēzeknes FA/BJSS   JDFS Alberts G.Silagailis
27.08.2018 14.00 U - 13 E RTU Riga FC   Rēzeknes FA/BJSS G.Silagailis
28.08.2018 10.00 LK U - 12 A Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis
28.08.2018 12.00 U - 14 A 2.vsk Rēzekne  Rēzeknes FA/BJSS   Jēkabpils SS A.Jarockis
28.08.2018 14.00 U - 15 M Jelgava Rēzeknes FA/BJSS   JFA Jelgava J.Kaņepe
28.08.2018 14.00 U - 18 M Liepāja FK Liepāja/LFS 2   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
30.08.2018 12:00 U - 13 A Gostiņi Sēlijas SS   Rēzeknes FA/BJSS 2 R.Ščavinskis
04.09.2018 16.00 U - 14 A Malta FK Saules Puikas   Rēzeknes FA/BJSS A.Jarockis
04.09.2018 17:00 U - 13 A 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS 2   Balvu SC/ZFC R.Ščavinskis
05.09.2018   LK U - 10 A Fināls Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe
05.09.2018   LK U - 10 B Fināls Rēzeknes FA/BJSS     J.Kaņepe R.Rižovs
06.09.2018   LK U - 11 B Fināls Rēzeknes FA/BJSS     M.Jermaks 
08.09.2018 16.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   JDFS Alberts K.Kurbatovs
09.09.2018 12.30. U - 13 E 2.vsk Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   SK Super Nova G.Silagailis
11.09.2018 15.00 U - 18 M OCR Rēzekne Rēzeknes FA/BJSS   FK Dinamo/SK Babīte K.Kurbatovs
12.09.2018 10.00 LK U - 12 B Fināls Rēzeknes FA/BJSS     R.Ščavinskis M.Jermaks 
15.09.2018 17.00 1.līga Celtnieks BFC Daugavpils/Progress   Rēzeknes FA/ BJSS K.Kurbatovs
16.09.2018 14.00 SFL OCR Rēzekne Rēzeknes BJSS/SK Progress
  Riga United FC Ladies M.Oļipovs
22.09.2018 15.00 SFL Arkādijas st. RFS   Rēzeknes BJSS/SK Progress M.Oļipovs
22.09.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   FK Smiltene/BJSS K.Kurbatovs
23.09.2018 14.00 U - 18 M Ķekava  RFK/FK Auda   Rēzeknes FA/BJSS K.Kurbatovs
29.09.2018 17.00 1.līga OCR Rēzekne Rēzeknes FA/ BJSS   FK Tukums 2000/TSS K.Kurbatovs

0
© 2013 REZEKNES FA All rights reserved

 .